מטה המאבק לחינוך שווה

זכויות לילדים חולים

אתם לא לבד, אנו כאן בשבילכם:

0528-462010 | 050-7405107

Facebook
​ ​
 
המאבק לחינוך שווה וזכויות לילדים חולים
   

נשמח לסייע ולעמוד לשירותכם בכל עת:

שלכם... נלה, שרונה, זהבית וגלית

מחלות ילדים / ילדים חולים

מכתב זה נשלח במייל למכותבים רבים...

בס"ד
שלום רב, 

1.
אני אימא לילד עם צרכים מיוחדים. הבן שלי ילד בן חמש סובל משיתוק  מוחין, אפילפסיה קשה מאוד לקוי ראיה כבד, אוכל דרך פג (צינור שמחובר ישר לקיבה) ומונשם 24 שעות ביממה. בני היה בגן ולאחר הידרדרות במצבו ואחרי מאבקים קשים הוחלט שיקבל אחות צמודה במסגרת. 

לאחר שהמסגרת לא נתנה לבני את השרות של אחות צמודה הוחלט שילמד בגן שיהיה בבית. את השרות מספקת חברת "קדימה מדע".לאחר בירורים שלי הבנתי שבני לא מקבל את כול השרות שמגיע לו לפי דוח מהמסגרת של הגן, שרשם בבירור על הטיפולים שהבן שלי זכאי.

2.
לאור מצבו של בני התחלתי קשר הדוק עם "נציגות הורים לילדים חולים" והצטרפתי כפעילה ונציגה. והתחלתי להבין יותר דברים לעומק. אני ועוד הורים שבנציגות מקבלים פניות רבות שילדיהם לא מקבלים את השרות והטיפולים שלהם הם זקוקים. וכשהם מדברים עם הצוות של "קדימה מדע" צועקים עליהם, מדברים בזלזול, משפילים ותמיד אומרים שהם לא בסדר. 

הנה ציטוט של מנהלת בקדימה מדע "אם את חושבת שחבר הכנסת יעקוב מרגי יעזור לך אז תפני, מצידי אפילו לטראמפ ולהקתו ותפסיקי לשלוח מכתבים ולערב את נציגות הורים " נאמר להורים גם להפסיק לשלוח מכתבים למשרד החינוך. 

3.
אני או כול אחד מההורים ששולח מכתב או מתקשר לברר מה עם הטיפולים הדרושים לבנו לא עושה פשע, הוא בסך הכול דואג לילד שלו שיקבל מה שזקוק לו. אנו לא אמורים להתחנן שילדנו יקבלו טיפולים או יקבלו צוות מורים שילמד אותם בבית.

אנשים יקרים, אתם חייבים להבין, זה ממש לא פריבילגיה שילדנו בבית, להפך זה מקשה עלינו את היום אנו לא יכולים לצאת לעבוד ולפרנס את משפחתנו בכבוד. אנו לא מתלוננים על זה ומקבלים את זה באהבה רבה כי זה הכי טוב לילדנו. עם כול הקושי שאנו עוברים וכול המצב הקשה שאנו חווים עם ילדנו: אשפוזים בבתי חולים לילות בבית שעוברים ללא שינה. וגם שאנו ישנים זה בחצי עין תמיד עם היד על הדופק. 

4.
במקום שיספקו לילדנו את הטיפולים והצוות המורים אנו נמצאים במלחמה שילדנו יקבלו את מה שנדרש. אנו צריכים להתחנן למפקחי משרד החינוך או לנדנד ל"קדימה מדע" שמקבלת הרבה כסף בשביל שתספק את השרות שאינה מספקת. נודע לנו גם שישנם אנשים שבוחרים לא לעבוד אצלם, בגלל היחס שלהם לעובדים/הורים.

5.
אני ועוד הורים רבים מבקשים שתעזרו לנו לפתור את השערוריה והמשחקים, שמתרחשים על חשבון גבם של ילדנו. יש כאן חברה שעושה כסף על חשבון ילדנו (לכאורה). עזרו לנו במלחמה הקשה על זכותם של ילדינו לחינוך ראוי. אנו מזמינים כול אחד ואחד שמעוניין לראות מה אנו עוברים ביום יום עם ילדינו בביתנו, שתבינו אילו חיים לא פשוטים אנו חיים, ו ובמקום לעזור לנו רק מקשים עלינו.

לחברת "קדימה מדע" אני ממליצה שבמקום כול הזמן לבוא בביקורת שלילית על הורים ולצעוק על הורים ולהשפיל ולהוציא מכתבים לא נכונים ולזלזל בהורים שנותנים את הנשמה לילדיהם תעשו בדק בית אצלכם ותשפרו את הדברים. ותבינו שלנו אין שום דבר איתכם אנו רק רוצים שילדנו יקבלו מה שהם זכאים.
 
מכתב מרגש שנכתב ע"י אמא לילד חולה בן 5 | 24/4/17


אנו כאן בכדי לעזור לכם להתגבר על כל
המכשולים שבדרך!

הצעד הראשון הינו יצירת קשר, אנו נעזור ונעשה מה שניתן בכדי להקל עליכם!

"

"

ולמשרד החינוך, הגיע הזמן להתעורר, ילד חולה שווה זכויות והאחריות על הכישלון הוא שלכם.
אתם מודים בכך בשקט, הגיע הזמן לטפל בזה וברעש...

 

המאבק לחינוך שווה וזכויות לילדים חולים

0528-462010 | 050-7405107

tovmaod123@gmail.com